Archiv aktualit

Drypot Van Der Leeden

Koše a košíky nejen na houby

Proutěné koše zaujmou svým vzhledem a podtrhnou krásu rostlin. Najdete u nás mnoho košů různých velikostí, materiálů i novinku od holandské firmy van der Leeden koše DRYPOT®, které vynikají udržitelným designem a vysokou životností.

borůvky

Ještě není pozdě na ovoce

Nestačili jste si na jaře zasadit drobné ovoce? Nezoufejte, ještě není pozdě! Aktuálně nabízíme v kontejneru velký výběr, malin a ostružin, borůvek, rybízů i aronií. Najdete u nás i vinnou révu.

Trávy a trvalky

Ozvláštněte zahradu trávami

Hledáte-li rostliny, které vám zpestří zahradu, sáhněte po trávách! Aktuálně u nás najdete velký výběr trav do stínu, polostínu i na sluníčko.

Lupiny

Doplnili jsme pro vás sortiment trvalek

Vytrvalé rostliny, které vydrží sucho i mrazy. Přijďte si k nám vybrat ze širokého sortimentu trvalek. Víte na co si dát pozor při výběru rostliny? Které trvalky jsou vhodné na sluníčko a které do stínu? Doporučení i inspiraci najdete na našem blogu.
ručně vyráběná keramika Antico Mestiere

Kousek Toskánska u vás doma

V letošním roce jsme začali spolupracovat s dodavatelem keramiky přímo z Toskánska. Anitco Mestiere nabízí ručně vyráběnou terakotovou keramiku. Navíc způsobem, které šetří životní prostředí.

Růže

Provoňte zahrady krásnými růžemi

Červen v Kunraticích je ve znamení samosběru jahod a rozkvetlých růží. Nabízíme nejkvalitnější Kordes i kompaktní půdokryvné růže. Vyberte si z keřových, pnoucích, velkokvětých či vám spíše "voní" Parfumy?!

Levandule

Krásné levandule v prodeji

Levandule lékařská, nejen krásně voní, ale má mnoho využití. Má antimikrobiální a hojivé vlastnosti, uklidňuje a ulevuje od stresu, slouží jako přírodní repelent a rozhodně se neztratí v kuchyni. Aktuálně u nás najdete různé velikosti i barvy.

Rajče Coctail Crush

Velký výběr rajčat, se kterým vám rádi poradíme

Rajčatová sezóna by měla být v plném proudu, ale venkovní teploty nám nepřejí.

Jahody

Stáleplodící, jednouplodící, převislé či měsíční jahody v prodeji

Jahody nejen skvěle chutnají, ale mají nespočet zdravotních výhod. Například zlepšují funkci mozku či  imunitu.  Nabízíme několik nových i tradičních kunratických odrůd.

Jiřiny

Udělejte maminkám radost...

...zaslouží si to! Kdy jindy, když ne na Den matek můžete potěšit  svou maminku krásnou květinou. Připravili jsme begonie, jiřiny, hortenzie, fuksie, osteospermum a další!