Archiv aktualit

roubované okurky

Roubované okurky a rajčata již v prodeji

Pokud toužíte po bohaté úrodě zeleniny, sáhněte po té roubované.  Aktuálně nabízíme roubovaná rajčata tyčková koktejlová a červená střední. Z okurek dlouhé hadovky, velmi dlouhé hadovky a svačinkové hadovky. 

Ovocné stromky

Ovocné stromky prostokořenné, sloupovité i balkónové...

Ať už máte ovocný sad nebo pěstujete ovoce na balkóně, u nás si vyberete. Aktuálně nabízíme mnoho odrůd jabloní, hrušní, slivoní, meruňek, broskvoní, třešní, višní, ořešáků, lísek i třeba mišpule.

Kanadské borůvky

Maliny, ostružiny, borůvky, či rybíz...

Drobné ovoce je bohaté na antioxidanty a vitamin C. Aktuálně nabízíme kanadské borůvky, maliny, ostružiny, malinoostružinu Tayberry Buckingham, rybíz (červený, bílý, černý), angrešt, rakytník, brusinky, aronie a další...

sadba salátu detail

Křupavý salát, šťavnaté kedlubny…

Nejchutnější  zelenina je ta, kterou si sami vypěstujeme. Aktuálně nabízíme první sadby zeleniny. Můžete u nás najít, kedluben bílý a modrý, zelí, květák a salát.  

 

červený petrklíč

Rozzářete své zahrady a balkony barevnými petrklíči

Přijďte si k nám vybrat z více než deseti druhů primulek. Ať už vyberete dvoubarevné, plnokvěté či žíhané, určitě vám udělají radost všechny.

máme otevřeno

Máme otevřeno!

Jsme rádi, že jsme mohli zahájit další sezonu a pomoci Vám s přípravami na jaro, aby vám vaše zahrádky a zahrádky dělaly radost i v tomto nelehkém období. Těšíme se na vás!